Magazin Siteleri, Magazin Haberleri, Magazin Programları
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Üstsüz Video Paylaşan Serel Yereli’den Açıklama: Batının Oyununa Geliyorsunuz

‘Yaşasın özgür Avrupa’ diyerek üstsüz video paylaşan Serel Yereli’ye, başta Demet Akalın ve Ebru Polat olmak üzere birçok ünlü isimden tepki yağdı. Kısa sürede açıklama yapan Yereli, ‘Batının oyununa geliyorsunuz’ dedi.

TEPKİ YAĞIYOR

Üstsüz fotoğraf paylaşan oyuncu Yereli’nin Demet Akalın’dan sonra Ebru Polat ve manken Tuğçe Aral’dan tepki gördü. Tuğçe Aral, ‘Ne içtiyse artık! Allah akıl fikir versin, devam et sen orada’ dedi.

Ebru Polat ise, ‘Özgürlüğü çok yanlış anlamışsın sen! Kendi insanımıza, kendi ülkemizi beğendiremedik arkadaş. Kal orada gelme öyleyse’ dedi.

İLK AÇIKLAMA GELDİ

Yereli’nin paylaşımı birçok kişi tarafından tepki görmeye devam ederken oyuncu, ilk açıklamasını yaptı. Yereli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ‘Sosyal medya gerçek değildir, batının oyununa geliyorsunuz. Oltaya doluşan balıklar gibi, bir omuz görünce, belki de fikirlerinizi özgürce konuşabildiğiniz tek mecra burası olduğu için hayatınızda yazmadığınız kadar yazı yazıyorsunuz. Sosyal medyayı bu kadar ciddiye almanız kendinize saygısızlıktır’ dedi.

KÜTÜPHANELERE DESTEK VERELİM

Oyuncu kendine yorum yapanlar için kütüphaneleri yaşatalım diyerek, ‘Sizin sorununuz storyleri hayat hikayesi sanmanız. Kütüphaneleri yaşatalım, otobiyografiler öbür bölümde kapat şu telefonu’ dedi.

Bir önceki yazımız olan 'Bakan Kaya'nın Eşinden ByLock Çıktı' Diyen Gazeteci İsmail Küçükkaya'ya Hapis Cezası başlıklı makalemizde Demi, DHA ve Fatma Betül hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

son dakika dünya haberleri