Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Özge Borak’ın Çocukluk Fotoğrafına Beğeni Yağdı

Instagram’da aldığı ahlaksız teklif haberiyle gündeme gelen Özge Borak çocukluk fotoğrafını paylaştı. Borak annesi ve babasının da yer aldığı fotoğrafa, ‘İyi ki evlenmişsiniz’ dedi.

‘ÇOK ŞANSLIYIZ, SİZİ SEVİYORUZ’

Borak annesi ve babasının da yer aldığı fotoğrafa, ‘İyi ki evlenmişsiniz. İyi ki benim ve ağabeyimin Selim Borak anne-babamız siz olmuşsunuz. Çok şanslıyız. Sizi seviyoruz. Allah nazarlardan korusun sizi. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Mutlu yıllar, sağlıkla nicelerine.’ mesajını yazdı.

‘ÇOK GÜZEL ÇOCUKLARDIK’

Özge Borak bir diğer çocukluk karesine ise ‘Güzel çocuklardık… Sokakta oynayan, oyuncakla, birbirimizle oyunlar oynayan.. Öyle kolay kolay sıkılmazdık, fikrimiz vardı oyunlar üretecek… Bağıra çağıra, coşkuyla oynardık ki ‘Hadi gidin evinizin önünde oynayın’ denirdi bize. Güzeldik. O zaman geçmişe dönmenin benim için harikası gelsin…’ ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Talat Bulut'un Taciz Haberlerinin Ardından Hayranları, 'Yanındayız' Kampanyası Başlattı başlıklı makalemizde Genç, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

son dakika dünya haberleri