Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Mavi Tura Çıktı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti tatil sezonunu açtı.Teknelerini Marmaris’te demirleyen çifte, yakın dostları oyuncu Çağatay Ulusoy’da eşlik etti. Çiftin sık sık birbirini öpmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

ÇAĞATAY ULUSOY EŞLİK ETTİ

Çifte, son dönemlerde uyuşturucu ticareti suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasıyla adı anılan oyuncu Çağatay Ulusoy’da eşlik etti. HT Magazi’den Hakan Yağcı’nın haberine göre; moral depolamak için arkadaşlarıyla mavi tura çıkan oyuncu, soluğu arkadaşının yanında aldı. Ulusoy, uyanır uyanmaz kendini serin sulara bıraktı.

BALIK TUTMA HEVESİ KURNASINDA KALDI

Teknelerini dip dibe demirleyen iki yakışıklı oyuncu bol bol sohbet edip denizin ve güneşin tadını çıkardı. Erken saatlerde kalkan Tatlıtuğ, bir süre balık tutmaya çalışsa da başarılı olamadı.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

Denize girmeden önce romantik dakikalar yaşayan Tatlıtuğ çifti, suyun içinde de buna devam etti. Birbirlerini öpücüklere boğup aşk tazeleyen ikili, tekneye çıkıp duş aldıktan sonra güvertede dinlenmeye çekildi.

Bir önceki yazımız olan Bilim Adamlarından Kim Kardashian'a Kötü Haber: Kalçaları Büyük Olanların Hafızaları Daha Kötü başlıklı makalemizde ABD, Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

son dakika dünya haberleri