Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Caner Erkin ve Asena Atalay’ın Velayet Davasına Son Noktayı Oğulları Çınar Koydu

Futbolcu Caner Erkin’in velayet davasında psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarının hazırladığı ‘Sosyal İnceleme Raporu’ mahkemeye ulaştı. Uzmanlar Çınar, ailesi ve öğretmenleriyle tek tek görüştü.

‘OĞLUMUN ODASI BİLE YOK’

Raporda Asena Atalay’ın ‘Babasının evinde oğlumun odası bile yok’ beyanına karşı Caner-Şükran Erkin çiftinin evinde en üst katta Çınar’a ait bir oda ve en alt katta oyun alanının bulunduğu bilgisi yer aldı.

‘BİSKÜVİ VE SU PARASINI BİLE FATURA EDİYOR’

Çocuğunun tüm ihtiyaçlarını karşıladığını söyleyen Caner Erkin, mahkemeye şu beyanlarda bulundu: ‘Eski eşim beni ilgisiz ve sorumsuz bir baba olarak göstermeye çalışıyor. Bir taraftan da sürekli bahaneler üreterek oğlumla görüşmeme engel oluyor. Bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ediyor. Çınar için gönderdiğim parayı kendisi için harcıyor. İyi niyetimi kötüye kullanıyor.’

Bir önceki yazımız olan Arjantinli Yıldız Messi, Türk Dizisi Hayranı Çıktı başlıklı makalemizde Barcelona, Engin Akyürek ve Fc Barcelona hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

son dakika dünya haberleri