Magazin Siteleri, Magazin Haberleri, Magazin Programları
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Sanat Camiası, Dursun Ali Sarıoğlu’nu Son Yolculuğuna Uğurlamaya Gelmedi

Geçirdiği kalp krizi sonucu 81 yaşında hayatını kaybeden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Dursun Ali Sarıoğlu için Üsküdar’daki Şakirin Camii’nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye sanat camiasından sınırlı katılım oldu.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

81 yaşında hayatını kaybeden tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Dursun Ali Sarıoğlu için Üsküdar’daki Şakirin Camii’nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Törene Sarıoğlu’nun ailesi, yakınları, sanatçı dostları ve sevenleri katıldı.

‘KEŞKE YAŞADIĞI DÖNEMDE DEĞERİ BİLİNSEYDİ’

Tiyatro oyuncusu Selahattin Taşdöğen ise, ‘Hepimizin başı sağ olsun. Çok değerli bir sanatçıydı, ağabeyimizdi. Çok beraber projelerde yer aldık, beraber çalıştık. Hakikaten ustaydı. Tiyatroyu çok iyi bilen bir adamdı. Nur içinde yatsın diyorum. Keşke yaşadığı dönemde değeri bilinseydi’ ifadelerini kullandı.

‘KOCA BİR ÇINARIMIZ DAHA GİTTİ’

Uzun bir süre dizide Dursun Ali Sarıoğlu ile birlikte oynayan Yıldız Kaplan ise, ‘Üzgünüz tabii ki. Koca bir çınarımız daha gitti. Dursun Abi çok değerli bir oyuncuydu. Ve çok iyi bir insandı. Dört buçuk sene biz ‘Tatlı Kaçıklar’da beraber oynadık. Onun dışında da ara ara görüşürdük. Nur içinde yatsın, mekânı cennet olsun’ dedi.

Sarıoğlu’nun cenazesinden kareler;

Bir önceki yazımız olan Lerzan Mutlu'ya 'Canlı Yayınını Basarım' Diyen Bülent Ersoy 900 TL Para Cezası başlıklı makalemizde Aydın, Aydoğan ve Bülent Ersoy hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

son dakika dünya haberleri