Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

Konserleri Bir Bir İptal Edilen Mustafa Ceceli, Hakkında Çıkan Haberlerle İlgili Dinleyicilerine Dert Yandı

Eski eşi Sinem Gedik’in İntizar ile olan eşcinsel ilişki görüntülerini velayet davası dosyasına koyan ve basına sızdırdığı iddia edilen Mustafa Ceceli toplumun büyük bir kısmından tepki almıştı. Sanat dünyası ve halktan tepki toplayan Ceceli’in belediyeler tarafından da konserleri iptal edilmişti.

‘İFTİRA ATIYORSAN BUNUN ALTINDAN KALKAMAZSIN’

Mustafa Ceceli önceki akşam Antalya’da verdiği konserinde kendisiyle ilgili gündemde yer alan haberlere yanıt verdi. Ceceli sahnede, ‘Eğer gerçekten inanıyorsan, size İslam’ın şartının 5 değil 25 olduğunu da iddia etsen ona inanırsın. İftara atıyorsan bunun altından kalkamazsın. Biz çocuklarımıza da bunu öğrettik. Hakkımda hiçbir bilgi sahibi olmadığınız konuda da konuşmamanız gerekir. ‘ sözleriyle de kendisini dinlemeye gelenlere ayrıca teşekkür etti.

OĞLUNUN VELAYETİNİ ALDIRMAK İÇİN ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ MAHKEMEYE SUNMUŞTU

Mustafa Ceceli mahkemeye başvurarak oğlunun velayetini istemişti. Mustafa Ceceli, velayet davasının dosyasına geçen yıl boşandığı Sinem Gedik’in sanatçı İntizar ile özel görüntülerini delil olarak sunmuştu. Mustafa Ceceli, görüntüleri kendisine bir başkasının gönderildiğini iddia etmiş, Gedik’e bağlanan yoksulluk nafakasının kaldırılmasını istemişti.

OLAYIN YAYILMASINDAN SONRA TEPKİ VE DESTEK MESAJLARI YAĞMIŞTI

Mustafa Ceceli’nin boşandığı eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın sevişme görüntüleri ortaya çıkmasından sonra sanat dünyası ve halktan tepki ve destek mesajı gelmişti. Mustafa Ceceli’ye ise tepkiler çığ gibi büyümüş şarkıları radyondan kaldırılmıştı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

yeni meslekler 2019,