Magazin Siteleri, Magazin Haberleri, Magazin Programları
Güncel Magazin Haberleri SitesiMagazin Sitesi Haberlerine MagazinSitesi.Org ile ulaşın...

kadın hastalıkları tedavi merkezi

kadın hastalıkları tedavi merkeziKızlık zarı , genç kızlar için oldukça ciddi ve önemli bir mesele olmakla beraber ülkemizde hassas konulardan bir tanesidir. Kızlık zarı , bakireliğin bir göstergesi olmakla beraber evlilik konusunda bir çok sorun yaşanabiliyor. Kızlık zarı olmayan yani bakire olmayan kızlar eşlerinin bu konuya takılabileceğini düşünüp kızlık zarı dikimi kararı alıyorlar. Kızlık zarı dikimi oldukça kolay ve düşük maliyetli bir ameliyattır. Eğer 18 yaşınızdan büyükseniz ve herhangi ciddi bir sağlık sorununuz yok ise , bu ameliyatı kolayca olabilirsiniz.*

Kızlık zarı evrimsel süreçte kadınlarla beraber gelmiş olup daha önce hiç bir erkek ile beraber olmadığının bir göstergesidir fakat bazen insanlar hata yapabiliyorlar. Daha doğrusu bunu hata olarak gören kızlar bu yanlışı yapıyorlar ve sonradan pişman oluyorlar. Fakat korkmanıza gerek yok. Gelişen tıp ile birlikte sizde kızlık zarınızı diktirip tekrar bakire olabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi uygun cerrahi teknikler ile ve başarılı doktor gözetiminde yapıldığında başarı oranı %100 oluyor. Bu konuda alanında en başarılı doktorlardan biri ise Esra Demiryüzer. Senelerdir bu konuda yaptığı çalışmalar ile bekaret tamiri yapılabiliyor.

Özellikle tecavüze uğramış ve kazalar sonucunda yırtılan kızlık zarını siz de tekrar diktirebilir ve yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen'in Yeni Sevgilisi Burak Törer, Dostu Hande Fırat'ın Eski Aşkı Çıktı başlıklı makalemizde Ankara, Aydan Şener ve Aydın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

son dakika dünya haberleri